Studija

ikures interjero dizaino studijos logotipas

Esu Kotryna, su interjerais dirbu nuo 2016 metų. Vilniaus Dailės Akademijoje baigiau interjero dizaino studijas, įgijau patirties dirbdama interjero dizainere ir nusprendžiau, kad laikas įgyvendinti svajonę – dirbti savarankiškai. Tuomet 2019 metais įkūriau šią studiją. Studijos pavadinimas gimė iš labai gražaus, bet pamiršto lietuviško žodžio – įkurės. Atgaivintas žodis pavadinimui greit prilipo, o veikla po truputį išsivystė.

 

Šiuo metu dirbu tiek su privačiais, tiek su visuomeniniais interjerais. Turiu patirties su butais, kotedžais, namais, ofisais, parduotuvėmis, barais ir restoranais. 

 

Manau, kad norint sukurti malonią aplinką sprendimus reikia priimti nuosekliai ir apgalvotai. Struktūruotas darbas ir funkcionalaus, bei harmoningo interjero dizaino siekis yra mano meilė ir kasdienybė. Dirbant kartu galiu pažadėti ne tik įsigilinti į jūsų unikalius poreikius, bei mėgiamą stilių, bet ir taupyti jūsų laiką. Susipažinkime ir pradėkime kelionę jūsų įkurtuvių link!

Kas mane įkvepia:

formos ir proporcijos iš rytų

nuotraukų šaltiniai: 1) Yixing keramikos kolekcija, Christopher Jenner dizainas, Michael Franke nuotrauka; 2) design-milk.com straipsnis “Favorites from The First Ever WestEdge Design Fair”; 3) instagram.com @herz.und.blut Vitra “Akari” šviestuvų installiacija, dizainas Isamu Noguchi.

įdomios tekstūros, bei medžiagos

nuotraukų šaltiniai: 1) lanovatile.com “I Frammenti Micro” plytelių kolekcija, “White Nod” plytelės; 2) archello.com – “Shou Sugi Ban House” Schwartz and Architecture kurto pastato fragmentas; 3) vloerkledenwinkel.nl “Laagpolig Vloerkleed” kilimų kolekcija.

ilgaamžės parinktys ir sprendimai

nuotraukų šaltiniai: 1) firmax.be virtuvė, dizainas – architektas Miet Vanheeswyck; 2) divisare.com, dizainas – Ellt architektai, nuotrauka – Andy Liffner; 3) dezeen.com, dizainas – architektai Spamroom ir John Paul Coss, nuotrauka – Christoph Rokitta.

Publikacijos

2024 kovas | žurnalas “STRUCTUM” psl.: 66-73
2023 lapkritis | žurnalas “STRUCTUM” psl.: 52-53
2023 rugsėjis | straipsnis “INTERIORZINE” puslapyje
2023 birželis | žurnalas “MANO NAMAI” psl.: 28-37
2023 balandis | straipsnis “IDDO” puslapyje
2023 sausis | žurnalas “STRUCTUM” psl.: 30-31
2020 gruodis | žurnalas “STRUCTUM” psl.: 60-61 
2020 balandis | žurnalas “STRUCTUM” psl.: 34-35

Apdovanojimai

2023 konkursas „CO-WORKING, CO-LIVING ERDVĖ“

III vieta

2020 konkursas „DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“

III vieta

Įkurės studija soc. tinkluose

Jei įdomi dizainerio kasdienybė, projektų eiga, dizaino naujienos, inspiracijos ir patarimai, bei kiti užkulsiai - sek ikures.lt