Paslaugos

ikures interjero dizaino studijos logotipas
chat

Dizainerės konsultacijos

Kai jau esate įsirengimo procese, tačiau pasijaučiate pasimetę ir norite patarimo iš šalies arba kai planuojate isigyti būstą ir norite patikrinti jo funkcionalumą arba kai svarstote užsakyti projektą ir norite prieš jį susipažinti.

blueprint

Interjero projektai

Tik ką įsigijote seną ar naują butą / namą / kotedžą - net dar neturint būsto raktų galime pradėti interjero projektą - išsiaiškinti jūsų poreikius, planuoti erdvių funkciją, gryninti viziją ir rengti techninius brėžinius.

measuring tape

Autorinė priežiūra

Jau pradėti interjero įrengimo darbai, tuomet lankomasi objekte, tikrinama ar darbai vykdomi pagal projektą, darbai aptariami su įvairiais meistrais, sprendžiami nesklandumai atsiradę darbų eigoje, įvedami pakitimai.

Konsultacija nemokamai!

Svarstai dirbti kartu? Susitikime susipažinti ir aptarti tavo erdvės galimybes gyvai, o jei po susitikimo nuspręsi užsakyti interjero projektą ši konsultacija tiesiog taps nemokama.

Prieš ir po - įprastas projektas naujos statybos bute​

O kokia tiksli projekto kaina?

Nustatyti kainą be informacijos apie jūsų erdvę - gan sudėtinga, tačiau kainos įvertinimui pakaks vos kelių dalykų, o gavus informaciją mielai pateiksime kainų pasiūlymą. Forma užklausai:

Užklausos forma

7 Įkurės pažadai tau: