dažiniausiai užduodami klausimai

apie interjero paslaugas / jų tipus / skirtumus / kainas

blueprint

KAS ĮEINA Į PILNĄ INTERJERO PROJEKTĄ?

– Jūsų poreikių aptarimas gyvo pokalbio metu ir pasitelkiant apklausą;
– Pirminės erdvių stadijos užfiksavimas nuotraukose ir erdvių apmatavimai;
– 3d modelio rengimas, tarpinės peržiūros ir sprendinių aptarimai;
– Vizualizacijos, kuriose vaizduojamos visos funkcinės zonos;
– Apdailos darbų brėžinių byla. Ten rasite brėžinius skirtus apdailos darbams (demontavimo, pertvarų, santechnikos, elektros, apšvietimo, grindų ir apdailos medžiagų planai, plytelių išklotinės, esant poreikiui mazgų detalizacijos), byla pateikiama tiek pdf, tiek spausdinto dokumento formatu;
– Gaminamų baldų brėžinių byla. Ten rasite brėžinius skirtus užsakomiems baldams, byla pateikiama tiek pdf, tiek spausdinto dokumento forma;
– Realių apdailos medžiagų, santechnikos prietaisų, baldų, šviestuvų ir kitų detalių parinkimas su nuorodomis kur įsigyti ar pasiūlymais iš tiekėjų;
– Numatomi keli susitikimai su meistrais / baldininkais / tiekėjais.

kokia yra pilno interjero projekto eiga?

Dažniausiai priklausomai nuo situacijos pasiūlau vieną iš dviejų projekto eigos variantų:

Nuoseklus variantas 
Puikiai tinka turintiems laiko rezervo – kai jūsų būstas dar pilnai nepastatytas, arba kai dar ieškote meistrų ir neskubate kraustytis į naują būstą arba tiesiog norite neskubėti (ką tikrai patarčiau ir daryti). Šis variantas labai nuoseklus, tad procese bus gerokai aiškiau kas po ko ir kodėl vyksta ir miegosis tikrai ramiau. Skubiausi darbai – poreikių aptarimas ir erdvių vizualizacijų su visomis realiomis parinktimis išgryninimas (matysite erdvių viziją dar prieš prasidedant apdailos darbams ir prieš užsakant prekes). Vėlesni darbai – apdailos darbų ir gaminamų baldų bylų parengimas. Jei norite dar prieš samdant meistrus įsivertinti ar palyginti visų apdailos darbų sąmatas – šis variantas jums puikiai tinka.

Skubus variantas
Puikiai tinka norintiems taupyti laiką ir apdailos darbus pradėti kuo greičiau. Šis variantas sutaupo laiko ir prisitaiko prie situacijos. Skubiausi darbai – poreikių aptarimas ir pagrindinių brėžinių apdailos darbams parengimas ir apdailos parinkčių išgryninimas. Veliausi darbai – gaminamų baldų bylos rengimas, likusių parinkčių ir vizualizacijų su tomis parinktimis išgryninimas (jei darbai vyksta sklandžiai vizualizacijas pamatote tik pasitikrinimui, prieš užsakant dalį baldų, tačiau jau išsirinkus apdailos sprendimus). Dėl šio projekto eigos padrikumo, tenka dalį sprendimų priimti jų nepasitikrinus, natūraliai dėl to interjero dizainas šiektiek nukenčia. Tad prieš pasirenkant šį projekto tipą reiktų gerai įsivertinti ar skubėjimas tikrai yra jūsų prioritetas. Šiuo atveju apdailos darbų sąmatas gali tekti pagal kintančią situaciją vis koreguoti, tačiau tai puikiai rinka renovacijos projektams.

kokia yra pilno interjero projekto kaina?

Dėja nežinant jūsų poreikių, objekto paskirties, lokacijos, sudėtingumo, bei nematant brėžinių ar pačio objekto erdvės nusakyti galutinę projekto kainą yra ganėtinai sudėtinga. Kad nereikėtų spėlioti – susisiekite ir mielai įvertinsime jūsų objektą ir pateiksime paslaugų įkainius.

Pilno projekto kainos įvertinimui reikės pateikti:

– Objekto adresą;
– Objekto paskirtį (butas nuomai / namas sau / ofisas mūsų įmonei ar pan.);
– Brėžinį iš objekto kadastrinės bylos ar statytojo pateiktą planą;
– Apibūdinti esamų patalpų situaciją ir pridėti nuotraukas, jei tokių turite (dalinė apdaila, senas įrengimas ar pan.);
– Apibūdinti norimus darbų terminus (turiu kur gyventi ir neskubu / jau susitariau su meistrais dėl X termino / norėčiau kuo greičiau įsikelti ir pan.).

paper

ar galite rekomenduoti apdailos meistrų komandą?

Turime ištestuotus patikimų meistrų komandų kontaktus, kuriais mielai pasidalinsime su jumis užsisakius pilną interjero projektą.

ar atsižvelgsite į mano biudžetą?

Kiekvieno pilno interjero projekto pradžioje visad paliečiame biudžeto klausimą, renkantis interjero sprendimus kaip tyčia į akį dažniausiai krenta viskas kas brangiau ir prabangiau. Esant poreikiui galime visus sprendimus kreipti labiau į taupesnę pusę ar kaip tik, tam tikrose vietose investuoti į ilgaamžiškus sprendimus, visa tai tik bendro susitarimo reikalas.

AR DIRBATE TIK VILNIUJE AR IR KITUOSE MIESTUOSE? UŽSIENYJE?

Į́kurės randasi Vilniuje, tačiau galime dirbti tiek visoje Lietuvoje, tiek užsienyje. Priklausomai nuo jūsų objekto lokacijos paslaugų kaina gali kisti. Įprastai skatiname susitikimus gyvai, tačiau esant poreikiui didesnę paslaugų dalį galime perkelti į online video pokalbių formatą.

measuring tape

kas yra autorinė priežiūra?

Tai papildoma paslauga – kažkiek savo principu primenanti konsultaciją. Autorinės priežiūros metu pagal išankstinį susitarimą lankomasi objekte, tikrinama ar darbai vykdomi pagal projektą, vykdomi darbų aptarimai su tiekėjais ar baldininkais ar apdailininkais ar kitais meistrais, sprendžiami nesklandumai ir problemos atsiradusios darbų eigoje, esant poreikiui atnaujinami brėžiniai, teikiama pagalba darbų priėmimo metu, esant tiekimo sutrikimams ieškoma tinkamiausių alternatyvų ar projekto korekcijų.

Tačiau šios paslaugos nereiktų maišyti su apdailos darbų vadovo profesija – interjero dizainerės kompetencijos negali aprėpti visų apdailos darbų priežiūros aspektų, įskaitant meistrų darbų priežiūrą. Pasirinkus pilną interjero projektą galima papildomai pasirinkti ir šią paslaugą. Autorinę priežiūrą galima užsakyti tiek prieš pradedant, tiek jau pradėjus darbus.

AR autorinė priežiūra MAN reikalinga?

Ar jums reikalinga ši paslauga galimai pajausite pačiame įrengimo darbų procese, tuomet ir galėsite priimti galutinį sprendimą – rinktis ją ar ne.

Tačiau jei iki šiol jau susidūrėte su statybomis ir po jų iki šios dienos jus erzina per daug nužemintos lubos, nes meistrai nematė kitos vėdinimo išvedžiojimo išeities, o jūs nežinojote ką ir pakomentuoti ir nusileidote jiems… Ar paprasčiausiai neturėjote laiko važinėti ir vis tikrinti kaip einasi projektas, o paskui paaiškėjo, kad visai ne pagal projektą daug aspektų interjere buvo suinterpretuota, o dabar kažką keisti jau kaipir vėlu…

Tai matyt norint išvengti tokių galvos skausmų vykdant naują projektą ši paslauga procese jums visai praverstų. Ypač jei projektas sudėtingas. Ypač kai susiduriame su renovacija ir jos keliamais iššūkiais.

chat

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA?

Konsultacija gali vykti tiek gyvai jūsų objekte ar interjero salone ar kitoje lokacijoje, tiek online – video pokalbio formatu. Konsultacijos metu aptariame jūsų sukauptus klausimus apie jūsų erdves. Atsakymams iliustruoti pasitelkiami gyvi eskizai, analogų pavyzdžiai iš interneto, pasiūlomos konkrečios medžiagų, baldų ar kt. parinktys.

kokiu atveju verta rinktis konsultaciją?

– Jau esate įsirengimo procese, tačiau jaučiatės pasimetę apdailos sprendimų, baldų ir spalvų gausoje.
– Jei iš kelių variantų renkatės kokį būstą įsigyti, bet sunku įsivaizduoti kuris geriausiai atitinka jūsų šeimos poreikius.
– Jeigu dar prieš darbus norite išgirsti komentarų apie jūsų erdvių funkcinį išplanavimą ir jį pakoreguoti.
– Dar prieš užsakant interjero projektą norite pasitikrinti ar mūsų vizijos sutaptų priimant visus interjero spendimus.

KOKIA YRA KONSULTACIJOS KAINA?

Konsultacijos kaina – 40eur./val. Tai yra minimalus mokestis už vieną konsultaciją. Antroji konsultacijos valanda skaičiuojama identišku įkainiu, tačiau fiksuojant laiką 5-6min tikslumu (15min. – 10eur / 6min. – 4eur.). Esant poreikiui gyvai konsultuoti galiu ir už Vilniaus miesto ribų, tačiau tokiu atveju papildomai būtų taikomas kelionės mokestis. Norėdami suplanuoti konsultaciją susisiekite:

letter

ar galimas kitoks paslaugų paketas?

Jei konsultacijos per maža, o pilno projekto per daug, tikrai galime atrasti kažką tame tarpe ir pasiūlyti tik jums pritaikytą paslaugų paketą. Norint nestandartinio paslaugų paketo – susisiekite ir rasime sprendimą kartu: